ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürler Toplantısı "Yıl Sonu Yapılması Gereken İş ve İşlemler"
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Aykut FİDAN, tüm Okul ve Kurum Müdürlerinin katılımıyla Yıl Sonu Yapılması Gereken İş ve İşlemler ile ilgili Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde toplantı yapıldı.![Müdürler Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2015_06/k_05172923_kapak.jpg)
Yapılan toplantıda birçok gündem maddeleri görüşüldü;
Yapılan toplantıda görüşülen gündem maddeleri için tıklayınız...