ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Muğla Fethiye'de Düzenlenen Yıldız Kadınlar ve Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Adnan Menderes MTAL Öğrencimiz Sudenaz EFİL 48 Kiloda Türkiye 1.si Olmuştur
![Muğla Fethiye'de Düzenlenen Yıldız Kadınlar ve Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Adnan Menderes MTAL Öğrencimiz Sudenaz EFİL 48 Kiloda Türkiye 1.si Olmuştur](/meb_iys_dosyalar/2024_05/20135513_fethiye.jpg)
11-19 Mayıs 2024 tarihlerinde Muğla Fethiye'de düzenlenen Yıldız Kadınlar ve Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Adnan Menderes MTAL öğrencimiz Sudenaz EFİL 48 kiloda Türkiye 1.si olmuştur.Okul idarecilerimizi,öğretmenlerimizi ve öğrencimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.