Okul Ziyaretleri
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM yeni Eğitim Öğretim yılına hazırlık amaçlı tadilat çalışmaları yapan okullarımızı ziyaret ettiler.![Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2016_08/k_18085322_20160812_143007.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, 2016-2017 Eğitim Öğretim yılına yeni okul binasında Eğitime başlayacak olan Şehit Fatih Efiloğlu İlk – Ortaokulu ve yeni Eğitim Öğretim yılına hazırlık amaçlı tadilat çalışmaları yapan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ile Ünye İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundular.
ŞEHİT FATİH EFİLOĞLU İLK-ORTAOKULU
ÜNYE İMAM HATİP ORTAOKULU
MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU