ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarımızda Dilimizin Zenginlikleri Projesi Kapanış Şöleni Etkinliklerimiz Devam Ediyor
![Okullarımızda Dilimizin Zenginlikleri Projesi Kapanış Şöleni Etkinliklerimiz Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2024_06/05095244_whatsappimage20240604at17.05.481.jpg)
Anafarta İlkokulumuz ve Mehmet Refik Güven Anadolu Lisemizde , Dilimizin Zenginlikleri Projesi Kapanış Şöleni kapsamında çeşitli etkinlikler yapılmıştır. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Özgür TOKGÖZ ve Şube Müdürlerimiz, bu etkinliklerde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle bir araya gelerek başarılı çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik ettiler.