ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Olumsuz Hava Koşulları Nedeni İle Eğitime Ara Veridi
Olumsuz hava koşulları nedeni ile 16 Şubat 2021 Salı günü Ünye'de Pelitliyatak İmam Hatip Ortaokulu,Pelitliyatak Şehit Necdet Aydoğdu İlkokulu, Yenikent İlkokulu/Ortaokulu, Fatih Meydan İlkokulu/Ortaokulu, Tekkiraz İlkokulu, Ortaokulu ve İmamhatip Ortaokulu, Yeşilkent Şehit Mustafa Güler İlkokulu/Ortaokulu, İnkur İlkokulu/Ortaokulu, Şehit İsmail Ustaoğlu İlkokulu/Ortaokulu ve Erenyurt İlkokulunda eğitim öğretime 1(bir) günlük ara verilmiştir.![Olumsuz Hava Koşulları Nedeni İle Eğitime Ara Veridi](/meb_iys_dosyalar/2021_02/16070858_kar-yagisi.jpg)