Ordu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn Mehmet Fatih VARGELOĞLU İlçemiz Okullarını Ziyaret Etti
![Ordu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn Mehmet Fatih VARGELOĞLU İlçemiz Okullarını Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_02/25181238_WhatsApp_Image_2023-02-24_at_20.55.45.jpg)
İlçemizi ziyaret eden Ordu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn Mehmet Fatih VARGELOĞLU ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Özgür TOKGÖZ, ilçe okullarımızı ziyaret ettiler. Ziyarette;
*İlk olarak Bakanlığımızca başlatılan "Okul Öncesi Eğitimde Ücretsiz Yemek" projesi kapsamında Ünye Anaokulunu ziyaret ederek öğrencilerimizle bir araya geldiler.
*Mehmet Refik Güven Anadolu Lisemizi ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldiler.
*Yeni binasına taşınan Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitimi Merkezimizdeki kursları ziyaret ettiler. Kurslarla ilgili bilgi alarak kursiyerlerimize başarılar dilediler.
*Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesinde derslik ve atölyeleri ziyaret ederek, öğrencilerle buluştular. Yürütülen ve planlanan proje çalışmaları hakkında bilgi aldılar.
*Yeni binasına taşınan Ünye Bilim ve Sanat Merkezi'ni ziyaret ederek öğretmenlerimizle bir araya geldiler.
*Şehit Taner Kart Ortaokulunda okul müdürleri ile yapılan toplantıda 2. dönem için planlanan çalışmalar ve ilimize gelen depremzede öğrencilerimizin kayıt süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.
*Ünye Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunun yeni binasının taşınacağı inşaatta incelemelerde bulundular. İdareci ve firma yetkililerinden bilgi aldılar.