ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pelitliyatak Ortaokulu, Şehit Nejdet Aydoğdu İlkokulu ve Yenikent İlk/Ortaokulu Ziyaretleri
![Pelitliyatak Ortaokulu, Şehit Nejdet Aydoğdu İlkokulu ve Yenikent İlk/Ortaokulu Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2022_10/31152005_WhatsApp_Image_2022-10-31_at_15.16.15.jpg)
Ünye Kaymakamımız Sn Ayhan IŞIK, Belediye Başkanımız Sn Hüseyin TAVLI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Özgür TOKGÖZ, Pelitliyatak Ortaokulu, Şehit Nejdet Aydoğdu İlkokulu ve Yenikent İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldiler.