Pelitliyatak ve İnkur İlk/Ortaokuluna Ziyaret
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer UYSAL ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet Selim SEVİM, İlçemiz Pelitliyatak ile İnkur İlk/Ortaokuluna ziyarette bulundular.![Pelitliyatak ve İnkur İlk/Ortaokuluna Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_10/25144122_SAM_3348.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer UYSAL ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet Selim SEVİM, İlçemiz Pelitliyatak ile İnkur İlk/Ortaokuluna yapmış oldukları ziyarette öğretmen ve idareciler ile bir araya gelerek eğitim öğretim hakkında bilgi alış verişinde bulundular. Ayrıca Pelitliyatak İlk/Ortaokuluna yapılması planlanan ek bina yeri ile ilgili incelemelerde bulundular.
PELİTLİYATAK İLK/ORTAOKULU
İNKUR İLK/ORTAOKULU