ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Prof.Dr. Sait KAPICIOĞLU'na Taziye Ziyareti
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özgür TOKGÖZ ile Şube Müdürlerimiz Bahri ASLIŞEN ve Mehmet AVCI tarafından il dışı ziyaretleri kapsamında Prof.Dr. Sait KAPICIOĞLU ziyaret edildi. Ziyarette, taziye dileklerinde bulunuldu ve ilçemizde yapılacak eğitim faaliyetleri ve yatırımlarla ilgili değerlendirmeler yapıldı. Desteklerinden dolayı Prof. Dr. Sait KAPICIOĞLU'na teşekkürlerimizi sunarız.![Prof.Dr. Sait KAPICIOĞLU'na Taziye Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2020_09/04195937_FB_IMG_1599238787983.jpg)