ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Safahat"
İlçemiz Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde "Safahat" isimli tiyatro oyununu sergilendi.!["Safahat"](/meb_iys_dosyalar/2017_12/27103434_20171226_113404.jpg)
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından Tiyatro Sanatçısı Ahmet YENİLMEZ’in oynadığı "Safahat" isimli tiyatro oyunu 26.12.2017 tarihinde 09.30 ve 11.30 saatlerinde iki seans olarak Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde okulun öğrencilerine sergilendi.