ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Saraçlı Anaokulu İnşaatı Ziyareti
![Saraçlı Anaokulu İnşaatı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2024_01/10091651_whatsappimage20240109at20.17.311.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Özgür TOKGÖZ ve şube müdürlerimiz, Saraçlı Anaokulu inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulundular ve çalışmaları yerinde değerlendirdiler.
Geçici kabul aşamasına gelen 8 derslikli Saraçlı Anaokulumuzda eğitim öğretime başlandığı zaman Saraçlı Mahallemizde okulöncesi alanında önemli bir ihtiyaç giderilmiş olacaktır.