ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Eren Bülbül Özel Eğitim Anaokulu Öğrencilerimiz, Astronomi ve Sanal Gerçeklik Atölyesini Ziyaret Ettiler
![Şehit Eren Bülbül Özel Eğitim Anaokulu Öğrencilerimiz, Astronomi ve Sanal Gerçeklik Atölyesini Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2023_10/13153133_WhatsApp_Image_2023-10-12_at_16.01.34.jpg)
Şehit Eren Bülbül Özel Eğitim Anaokulu öğrencilerimiz, Mehmet Refik Güven Anadolu Lisemizde yer alan Astronomi ve Sanal Gerçeklik Atölyesini ziyaret ederek, 3 boyutlu ortamlarda sanal yolculuklar yaparak hem yeni bilgiler öğrendiler hemde keyifli vakit geçirdiler.