ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Taşımalı Eğitime Kar Tatili
İlçemizde Olumsuz hava koşulları nedeni ile 20/01/2022 Perşembe günü taşımalı eğitime , Pelitliyatak İmam Hatip Ortaokulu,Pelitliyatak Şehit Necdet Aydoğdu İlkokulu, Yenikent İlkokulu/Ortaokulu, Fatih Meydan İlkokulu/Ortaokulu, Tekkiraz İlkokulu, Ortaokulu ve İmamhatip Ortaokulu, Yeşilkent Şehit Mustafa Güler İlkokulu/Ortaokulu, İnkur İlkokulu/Ortaokulu, Şehit İsmail Ustaoğlu İlkokulu/Ortaokulu , Erenyurt İlkokulu ,Tekkiraz ÇPAL'de eğitim öğretime 1(bir) günlük ara verilmiştir.![Taşımalı Eğitime Kar Tatili](/meb_iys_dosyalar/2022_01/18204454_IMG_20220118_204031_212.jpg)