ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEKNOFEST Başarılarımız Devam Ediyor
TEKNOFEST yarışmalarına başvuruda bulunan takımlarımızdan çeşitli kategorilerde farklı başarılar gelmeye devam ediyor. Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencilerimizden Ayşe Melis OY ve danışman öğretmeni Ender OY'un Eğitim Teknolojileri kategorisinde yarıştıkları 'Sanal gerçeklik ile hem oyna, hem öğren, hem spor yap- obezite olma' isimli projeleri ile Ön Değerlendirme Raporu aşamasını geçmeyi başardılar. Yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.![TEKNOFEST Başarılarımız Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2021_05/22125241_IMG_20210522_125038.jpg)