ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TOKİ Ömer Çam İlk/Ortaokulu ve Şehit Harun Ateş Özel Eğitim Meslek Okulu Ziyareti
![TOKİ Ömer Çam İlk/Ortaokulu ve Şehit Harun Ateş Özel Eğitim Meslek Okulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_02/23222245_WhatsApp_Image_2023-02-23_at_11.40.08.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Özgür TOKGÖZ ve Şube Müdürümüz Bahri ASLIŞEN,TOKİ Ömer Çam İlk/Ortaokulumuzu ve Şehit Harun Ateş Özel Eğitim Meslek Okulumuzu ziyaret ettiler. Ziyarette öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelerek okullarımızda yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulundular.