ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'na İlçemizden Büyük Katılım
![TÜBİTAK 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'na İlçemizden Büyük Katılım](/meb_iys_dosyalar/2024_01/30162433_tubitak.jpg)
Lise öğrenimine devam etmekte olan öğrencileri temel, sosyal ve uygulamalı bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve mevcut bilimsel çalışmalarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen TÜBİTAK 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'na bu yıl ilçemizden 235 başvuru yapılmıştır. Proje çalışmalarında görev alan öğrencilerimizi, proje hazırlama sürecinde öğrencilerimize rehberlik eden okul idarecilerimizi, öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz