ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 4004- Oney Ormanlarında Sürdürülebilir Hayatlar Ve Ekolojik Okuryazarlık Projesi 36 Öğrencimizin Katılımıyla Bugün Başlamıştır
![TÜBİTAK 4004- Oney Ormanlarında Sürdürülebilir Hayatlar Ve Ekolojik Okuryazarlık Projesi 36 Öğrencimizin Katılımıyla Bugün Başlamıştır](/meb_iys_dosyalar/2022_09/05225255_WhatsApp_Image_2022-09-05_at_20.22.43_2.jpg)
Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen TÜBİTAK 4004- Oney Ormanlarında Sürdürülebilir Hayatlar ve Ekolojik Okuryazarlık Projesi 36 öğrencimizin katılımıyla bugün başlamıştır. Tokat, Giresun, Samsun ve Ordu illerimizden gelen öğrencilerimiz 5 gün boyunca doğa ile ilgili etkinlikler yaparak alanında uzman eğitmenlerimizle beraber uygulamalı eğitimler alacaklar.