ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Eğitim, Öğretim ve Bilim Hizmetleri Kolu Kamu Çalışanları Sendikası (TÜRK EĞİTİM-SEN) İlçe Yönetiminden Ziyaret
Türkiye Eğitim, Öğretim ve Bilim Hizmetleri Kolu Kamu Çalışanları Sendikası (TÜRK EĞİTİM-SEN) İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özgür TOKGÖZ’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı Türkiye Eğitim, Öğretim ve Bilim Hizmetleri Kolu Kamu Çalışanları Sendikası (TÜRK EĞİTİM-SEN) İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz.![Türkiye Eğitim, Öğretim ve Bilim Hizmetleri Kolu Kamu Çalışanları Sendikası (TÜRK EĞİTİM-SEN) İlçe Yönetiminden Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_12/10101414_20181207_153636.jpg)