ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ünye Anaokulumuz'un Eğitim Projeleri Yıl Sonu Sergisi Açılışı Gerçekleştirildi
![Ünye Anaokulumuz'un Eğitim Projeleri Yıl Sonu Sergisi Açılışı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/22161404_unyeanaokulu7.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Özgür TOKGÖZ ve Şube Müdürlerimizin katılımlarıyla Ünye Anaokulumuz tarafından düzenlenen Eğitim Projeleri Yıl Sonu Sergisi Açılışı gerçekleştirilmiştir.Başarılı çalışmalarından dolayı okul idarecilerimizi,öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.