ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ünye BİLSEM Teknofest Finallerinde
![Ünye BİLSEM Teknofest Finallerinde](/meb_iys_dosyalar/2023_04/06090006_WhatsApp_Image_2023-04-04_at_15.55.00.jpg)
Danışmanlığını Ünye Bilim ve Sanat Merkezi Fen Bilimleri Öğretmeni Alper KAYABAŞI' nın yaptığı; Nagihan KAYABAŞI, Özlem KÖSE, Kadir KÖSE, Dilek YEŞİLBAŞ ve Taner YEŞİLBAŞ ' tan oluşan 4 Mevsim Takımımız İnsanlık Yararına Teknolojiler Kategorisinde tüm aşamaları geçerek TEKNOFEST 2023 Finalisti olmuştur. Okul/ kurum idarecilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder finallerde başarılar dileriz.