ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ünye Fehmi Cerrahoğlu İlk-Ortaokulu 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Programı
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kapsamında Fehmi Cerrahoğlu İlk-Ortaokulu Müdürlüğü ile Ünye Belediyesi ortaklaşa bir program düzenledi.![Ünye Fehmi Cerrahoğlu İlk-Ortaokulu 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Programı](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_04144641_sam_2227.jpg)
Ünye Belediye Başkan Vekili Hüseyin TAVLI, Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM ve Okul Müdürü Fezail KALAFAT, Ünye Fehmi Cerrahoğlu İlk-Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencilerine farklı bir gün geçirmeleri amacıyla 10 öğrenci 5 öğretmen ile Ünye Belediyesi At Çiftliği ve Binicilik Tesislerinde bir program düzenlendi.