ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ünye Fen Lisemiz Tarafından Ortaokul 8. Sınıflara Yönelik 2. Matematik Yarışması Düzenlenmiştir
![Ünye Fen Lisemiz Tarafından Ortaokul 8. Sınıflara Yönelik 2. Matematik Yarışması Düzenlenmiştir](/meb_iys_dosyalar/2024_05/13133220_matematik1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz kordinasyonunda Ünye Fen Lisemiz tarafından Ortaokul 8.sınıflara yönelik 2. Matematik Yarışması düzenlenmiştir. Yarışma organizasyonunda emeği geçen okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Derece elde eden ve katılım sağlayan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.