ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ünye İlçesi Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) Ekim Ayı Toplantısı
2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Din Kültürü Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında, İlçemiz Yusuf Bahri İmam Hatip Lisesinde 11.10.2019 tarihi saat 11.10'da, İlçemiz okullarında görevli Din Kültürü Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin katılımı ile Ekim ayı çalışma planı olarak "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Din, Ahlak ve Değerler alanındaki seçmeli derslerin (Kur'an-Kerim, Peygamberimizin Hayatı, Temel Dini Bilgiler) öğretim programlarının mukayeseli olarak bütüncül bir yaklaşımla incelenmesi, bu derslerin öğretiminde yaşanan genel sorunlar ve çözümüne yönelik öğretmen yaklaşımları" nın görüşüldüğü Toplantı ve söyleşi düzenlendi.![Ünye İlçesi Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) Ekim Ayı Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_11/05150433_07083840_IMG-20190506-WA0001.jpg)