ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ünye İlçesi Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Ekim Ayı Toplantısı
2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı, Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında, İlçemiz Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesinde 11.10.2019 tarihi saat 10.00'da İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları yöneticilerinin katılımı ile Ekim ayı çalışma planı olarak "Protokol Kuralları (telefonla iletişim süreci, kılık-kıyafet, üst alt ile ilişkiler, veli ile ilişkiler vb.) resmi yazışma kurallarının görüşüldüğü toplantı ve söyleşi yapıldı.![Ünye İlçesi Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Ekim Ayı Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_11/05144504_02131003_20181227_155318.jpg)