ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ünye Kaymakamımız Sayın Ayhan IŞIK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özgür TOKGÖZ Yeni Öğretmenevi Binamızı Ziyaret Ettiler
![Ünye Kaymakamımız Sayın Ayhan IŞIK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özgür TOKGÖZ Yeni Öğretmenevi Binamızı Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2024_07/09194940_img_5649.jpg)
Ünye Kaymakamımız Sayın Ayhan Işık ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özgür TOKGÖZ, yapımı tamamlanan 52 oda 152 yatak kapasiteli yeni öğretmenevi binamızı ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundular. İlçemize yeni Öğretmenevi binamızın hayırlı olmasını diliyoruz.