ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ünye Kaymakamımız Sn. Ayhan IŞIK, Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin TAVLI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Özgür TOKGÖZ, Ünye Mustafa Rakım Anadolu Lisemizi Ziyaret Ettiler
![Ünye Kaymakamımız Sn. Ayhan IŞIK, Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin TAVLI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Özgür TOKGÖZ, Ünye Mustafa Rakım Anadolu Lisemizi Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2024_06/11162927_acilis.jpg)
Ünye Kaymakamımız Sn Ayhan IŞIK, Belediye Başkanımız Sn Hüseyin TAVLI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Özgür TOKGÖZ, Ünye Mustafa Rakım Anadolu Lisemizi ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle biraraya geldiler.