ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ünye Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisemiz ve Ünye Anadolu İmam Hatip Lisemiz'de, Örgün Eğitimle Hafızlık Sınıfı ve Proje İmam Hatip Ortaokulu Öğrenci Seçme Sınavları Düzenlendi
Ünye Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisemiz ve Ünye Anadolu İmam Hatip Lisemiz bünyesinde, Örgün Eğitimle Hafızlık Sınıfı ve Proje ve Proje İmam Hatip Ortaokulu 5. Sınıf öğrenci seçme sınavları düzenlenmiştir. Katılım sağlayan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.