Ünye Yusuf Bahri Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi Cevherül Cezeri İHA Takımımız " Başarılı Örnekler Sergisi" de
![Ünye Yusuf Bahri Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi Cevherül Cezeri İHA Takımımız](/meb_iys_dosyalar/2023_10/18095057_WhatsApp_Image_2023-10-17_at_20.51.55_1.jpg)
2023 Teknofest Liseler Arası İnsansız Hava Araçları Yarışması Türkiye 2.liği,
2022 Teknofest Liseler Arası İnsansız Hava Araçları Yarışması Türkiye 3.lüğü ve
2021 Teknofest Liseler Arası İnsansız Hava Araçları Yarışması Türkiye Finalistliği başarılarına imza atan Ünye Yusuf Bahri Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi Cevherül Cezeri İHA Takımımız,MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün düzenlediği " Başarılı Örnekler Sergisi" ne katılmıştır. Okul yöneticilerimizi, Cevherül Cezeri İHA Takımımızı ve Proje Koordinatörü Erdal SEZGÜL öğretmenimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.