ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinden İsmail ALTUN´un annesi ve Anafarata İlkokulu Öğretmenlerinden Mahmut BAŞ´ın halası vefat etmiştir. Cenazesi 03.02.2016 Çarşamba (Bugün) İkizce Beylerce Mahalle Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Yüce Allah´tan Rahmet, kederli ailesine sabrı cemil dileriz.![VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_28140151_m594.jpg)