ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
İlçemiz Yaşar Gazioğlu Ortaokulu Din Kültürü Öğretmeni Cemalettin GAZİ vefat etmiştir. Cenazesi 17.04.2016 Pazar (Yarın) Saat: 10.00’da Fevzi Çakmak Mahallesindeki Evinden Korgan Terzili Köyüne götürülecek olup kılınacak Öğlen Namazına Müteakip aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Yüce Allah´tan Rahmet, kederli ailesine sabrı cemil dileriz.![VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_28140151_m594.jpg)