ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
İlçemiz İnönü İlkokulu Personellerinden Aydın KİSBET’in Babası, Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenlerinden Bahriye KİSBET’in kayınpederi vefat etmiştir. Cenazesi 22.04.2016 Cuma(Yarın) Ünye Merkez Büyük Camiinde kılınacak Cuma Namazına Müteakip (Fatih Beldesi) Cayırlı Köyünde ki aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Yüce Allah´tan Rahmet, kederli ailesine sabrı cemil dileriz.![VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_28140151_m594.jpg)