ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
İlçemiz İnkur İlkokulu öğretmenlerinden Hüseyin KÜÇÜK ve Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcılarından İbrahim KÜÇÜK’ün yengeleri vefat etmiştir. Cenazesi 09.07.2016 Cumartesi (Bugün) Ünye Merkez Büyük Camiinde kılınacak Öğle Namazına Müteakip aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Yüce Allah´tan Rahmet, kederli ailesine sabrı cemil dileriz.![VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_28140151_m594.jpg)