ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
İlçemiz Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ali Rıza TOBAY’ın ablası, Nuriye Ortaokulu Müdür Yardımcısı Zekeriya BÖLÜKBAŞ, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Öğretmenlerinden Osman BÖLÜKBAŞ ve Öğretmen Ali Rıza BÖLÜKBAŞ’ın anneleri vefat etmiştir. Cenazesi 10.10.2016 Pazartesi (Yarın) Yenikent Merkez Camii´nde kılınacak ikindi Namazına Müteakip aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Yüce Allah´tan Rahmet, kederli ailesine sabrı cemil dileriz.![VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_28140151_m594.jpg)