ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
İlçemiz Ünye İmam Hatip Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Hüseyin KAHRAMANOĞLU’nun babası vefat etmiştir. Cenazesi 15.03.2017 Çarşamba (Bugün) Ünye Merkez Büyük Camii’nde kılınacak Öğlen Namazına Müteakip İnkur Akpınar Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Yüce Allah´tan Rahmet, kederli ailesine sabrı cemil dileriz![VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI](/meb_iys_dosyalar/2015_03/28140151_m594.jpg)