ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
İlçemiz Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Mehmet UYSAL’ın kayınvalidesi, Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Gülizar UYSAL’ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi 30.05.2018 Çarşamba (Bugün) Fatsa Orta Büyük Caminde kılınacak Öğle Namazına Müteakip aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Yüce Allah´tan Rahmet, kederli ailesine sabrı cemil dileriz.![VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI](/meb_iys_dosyalar/2015_03/28140151_m594.jpg)