ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vefat ve Başsağlığı
![Vefat ve Başsağlığı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/27100628_vefat.jpg)
Anafarta İlkokulu 1. sınıf öğrencimiz Defne Nur KARATAŞ elim bir kaza sonucu vefat etmiştir. Öğrencimize Allah'tan rahmet, sevenlerine ve ailesine başsağlığı dileriz.
Anafarta İlkokulu 1. sınıf öğrencimiz Defne Nur KARATAŞ elim bir kaza sonucu vefat etmiştir. Öğrencimize Allah'tan rahmet, sevenlerine ve ailesine başsağlığı dileriz.
Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97
MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.