ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yeni Öğretmenevi Binamızın İnşaat Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Etmektedir
![Yeni Öğretmenevi Binamızın İnşaat Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Etmektedir](/meb_iys_dosyalar/2022_11/22183712_WhatsApp_Image_2022-11-22_at_18.34.42.jpg)
Ünye Kaymakamımız Sn Ayhan IŞIK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Özgür TOKGÖZ, inşaat çalışmaları devam eden Öğretmenevi Binasını ziyaret ederek yapılan bakım onarım çalışmalarını yerinde inceledi. Yeni öğretmenevi binamız 6 aile odası, 6 suit oda ve 40 standart oda olmak üzere toplam 52 oda ve 120 yatak kapasitesiyle ziyaretçilerimize hizmet verecektir. Emeği geçen herkese teşekkür eder, ilçemize hayırlı olmasını dileriz.