ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yeşilkent İlk/Ortaokulu Öğrencilerimizden Küçükler Kız ve Erkek Bocce İl Finallerinde 1.'lik ve 2.'lik
![Yeşilkent İlk/Ortaokulu Öğrencilerimizden Küçükler Kız ve Erkek Bocce İl Finallerinde 1.'lik ve 2.'lik](/meb_iys_dosyalar/2024_05/14101649_bocce2.jpg)
Ordu ilimizde düzenlenen Küçükler Kız ve Erkek Bocce İl Finallerinde Yeşilkent İlk/Ortaokulu öğrencilerimiz kızlar kategorisinde il 1.si erkekler kategorisinde il 2.si olmuştur. Okul idarecilerimizi,öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.