ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yıldızlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Adnan Menderes MTAL Öğrencilerimizden Türkiye Dereceleri
![Yıldızlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Adnan Menderes MTAL Öğrencilerimizden Türkiye Dereceleri](/meb_iys_dosyalar/2023_06/09131035_WhatsApp_Image_2023-06-09_at_09.29.46_4.jpg)
Sakarya ilinde yapılan Yıldızlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Adnan Menderes MTAL öğrencimiz Elvan SÖZKESEN 66 kg da Türkiye Şampiyonu, 80 kg da Melek BALCI Türkiye 2.si olmuştur.Okul idarecilerimizi, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.