ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP Toplantısı
İlçemiz Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü koordinatörlüğünde, 27 Kasım 2020 saat 10.00'da İlçemiz Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan idarecilerin katılımı ile "Yönetim süreçlerinde işbirliği, okula aidiyet hissi, sürdürülebilir takım ruhu ve olumlu kurum kültürü oluşturma" konusunda uzaktan eğitim yoluyla toplantı ve söyleşi düzenlendi.![YÖGEP Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2020_12/01091006_a5e95fd9-2301-4117-b3fe-abfd31e152d0.jpg)