ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP Toplantısı
İlçemiz Ünye İmam Hatip Ortaokulu Koordinatörlüğünde, 24 Aralık 2020 saat 10.00'da İlçemizde Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları idarecilerinin katılımı ile "İmam hatip okullarının toplumsal algısı, algı yönetimi, kurumsal imaj yönetimi ve okulların tanıtımı bağlamında gerçekleştirilecek çalışmalar, dijital okul portfolyosu oluşturma, okul web sayfasının ve sosyal medyasının yönetimi" konularında uzaktan eğitim yoluyla YÖGEP (Yönetici Gelişim Programı) toplantısı ve söyleşisi yapıldı.Uzaktan eğitim ile online olarak yapılan toplantıya 13 kişi katılmıştır.![YÖGEP Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2020_12/31130049_DOGEP.jpg)