ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP (Yönetici Gelişim Programı Toplantısı)
26 Ekim 2021 saat 15.00'da İlçemiz Ünye Anadolu imam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde, "Madde 3) Liderlik Kuramları, temel yönetici rolleri, becerileri ve yönetim tarzları, çağdaş liderlik uygulamaları, etkili yönetim ve vizyoner liderlik, okula dayalı yönetim ve kendini yöneten okul" konularında İlçemiz İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarından 15 idarecinin katılımı ile Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Toplantısı yapıldı.![YÖGEP (Yönetici Gelişim Programı Toplantısı)](/meb_iys_dosyalar/2021_11/01133835_IMG-20211026-WA0002.jpg)