ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yunus Emre İlkokulundan İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası nedeniyle Yunus Emre İlkokulu Okul Müdürü, öğretmen ve bir öğrenci İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ziyarette bulundular.![Yunus Emre İlkokulundan İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_23144536_20160921_143411.jpg)
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası nedeniyle Yunus Emre İlkokulu Okul Müdürü Mehmet KIRCA, Sınıf Öğretmeni Zeliha GAFEROĞLU ve 4/A Sınıfı öğrencisi Esin Zeynep CÜRE İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ziyarette bulundular. Ziyarette bulunan idareci, öğretmen ve öğrenciye 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında başarılar diler, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.