ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Dart Takımı Ordu İl Birincisi Oldu
İlçemiz Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesinde, Abdurrahman DEVRİLMEK, Naim ÖNEŞ, Feyzi EFİLOĞLU ve Cihat ALTIN isimli öğrencilerimizden oluşan Dart Takımı İl yarışmalarında il 1.cisi olmuşlardır. Öğrencilerimiz ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Dursun AYDURAN´ı tebrik eder Bölge finallerinde başarılar dileriz.![Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Dart Takımı Ordu İl Birincisi Oldu](/meb_iys_dosyalar/2019_01/02154515_IMG-20181231-WA0009.jpg)