ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ziya ÇALIŞKAN Anısına Atatürk İlkokulumuza Z Kütüphane Yapımı
İlçemiz Atatürk İlkokulu müdürlerinden merhum Ziya ÇALIŞKAN'ın kıymetli evlatları Füsun ÇALIŞKAN, Ümit ÇALIŞKAN ve Adnan ÇALIŞKAN, okul müdürümüz Ertan GÜL ile birlikte ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Özgür TOKGÖZ'ü ziyaret ettiler. Atatürk İlkokulumuza merhum müdürümüz Ziya ÇALIŞKAN adına yapılacak olan Z Kütüphane ile ilgili istişarede bulundular. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özgür TOKGÖZ okulumuza verecek oldukları destekten dolayı hayırseverlerimize teşekkür etti.![Ziya ÇALIŞKAN Anısına Atatürk İlkokulumuza Z Kütüphane Yapımı](/meb_iys_dosyalar/2021_10/24214819_IMG_20211024_192427_858.jpg)